אודות העמותה

העמותה

עמותת 'חסדי ינון' ע"ש הצדיק רבי ינון חורי זצ"ל

אודות העמותה

"חסדי ינון" הינו ארגון חסד הקיים מאז פטירת הצדיק רבי ינון חורי זצוק"ל ונוסד על שמו.

העמותה תומכת במשפחות מעוטות יכולות במתכונת שבועית ע"י סלי מזון המכילים מצרכים בסיסיים וחיוניים כגון לחם חלב וגבינה (לח"ג).

"חסדי ינון" מחלקת בפסח ובראש השנה חלוקה מורחבת, הכוללת יותר משפחות, וארגזים הכוללים את כל צרכי החג, בשווי של מאות שקלים לארגז.

"חסדי ינון" מפיצה את העלון התורני "תפארת ינון" ע"ש הצדיק , באלפי עותקים ברחבי הארץ (וניתן גם להוריד אותו מהאתר) בעלון, דברי תורה לשולחן השבת, הלכות, ספור שבועי, ו"דבר הצדיק" מאמרותיו של הצדיק.

הצורך לתמוך בכל יהודי באשר הוא כהמשך דרכו של הצדיק אשר אהבת ישראל שלו הייתה ידועה לכל, בא לידי בטוי בעריכת ה"פדיון נפש" אשר ישועותיו מפורסמים בהמשך . מי שתורם עבור הפדיון נפש ב"חסדי ינון", גם מחזיק משפחות וגם מזכה את הרבים.

"חסדי ינון" הינה עמותה רשומה ותרומה אליה מוכרת לצורכי מס לפי סעיף 46.

 

כתובת העמותה: הרב קוק 24 בני ברק

טלפון: 03-6182992

מייל: hasdeyinon@hasdeyinon.org 

יו"ר העמותה: הרב אליהו חדד

מתנדבים בחסדי ינון

"חסדי ינון" מפעיל מערך מתנדבים למען הקהילה. מדי שבוע מגיעים מתנדבים אשר על חשבון זמנם האישי , אורזים, סוחבים ומעמיסים, ממלאים קרטונים, ומחלקים אותם למשפחות עד פתח הבית. על מנת לקיים מתן בסתר, אל מנת שהמקבלים יחושו בנוח לא יתביישו, והארגז נראה ארגז קניות רגיל.ובמקרים רבים מדובר בנכים, חולים במחלות כרוניות, או משפחה המטפלת בילד נכה, או במשפחות חד הוריות, אלמנות/ים או עגונות, גרושות וכו', אשר אין מי שיעזור להם במהלך חיי היום יום.